sestdiena, 2010. gada 22. maijs

Trešā broša

Trešais kucens. Vidū - tumša zilzaļa poga. Tāds treniņpoligons vien ir, bet kā citādi iemācīsies...
    Paldies Baibai par "zarazu"!

Vecās adītās rokassprādzes renovācija


Pirms pāris gadiem, saintriģējusies no Ravelry grupas "Let's knit together" projekta, uzadīju rokassprādzi (1.att.). Sanāca tīri normāla. Tomēr ar laiku adījums izstapījās un sprādze vairs nebija lietojama.
Nospriedusi, ka no sprādzes tikpat vairs nav nekādas jēgas, uzlīmēju to uz ādas, apšuvu ar dupšiem (Baiba tā nosauca vienu pērlīšu piešūšanas tehniku) - ne vainas... Tad pamēģināju dupšiem piemontēt dažādas pērlītes, līdzīgas tām, kas ieadītas sprādzē. Un te nu ir rezultāts - sprādze ir krietni platāka, stabila, piestrādāta ādai, gan arī drusku smagāka. Tomēr - vajadzības gadījumā to atkal var uzlikt uz rokas. Plastmasu iekšā neliku, pietiek ar adījumu un ādu.

piektdiena, 2010. gada 21. maijs

Otrā broša


Vēl vienu vecu pogu apdarināju, diemžēl atkal nepareizi. Pievienojot aizdari, nepaskatījos uz to ģērbonīti... Tas nu ir šķībi. Arī no tā guvu mācību - neko nedrīkst atstāt bez uzmanības!  Vismaz treniņš...

svētdiena, 2010. gada 16. maijs

Kūts džemperis ar pērlītēm un fliteriem


   Dzija Katia Comfort (84% kokvilna, 16% poliamīds, 50 g = 150 m). Izgāja 11 kamoli.
   Cīņā ar Lielo un Visuvareno Neveiksmi tapa šis kūts džemperis, kuram sašuvu virsū pērlītes un fliterus.
Kāpēc kūts džemperis? Tāpēc, ka - nu neko vienkāršāku vispār nespēju iedomāties... Bet iecere un ambīcijas bija varenas... Lielā un Visuvarenā tām pārvilka treknu svītru...
   Tika noadītas 4 piedurknes... Priekšas ielaidums bija paredzēts pilnīgi citāds, no tamborētiem motīviem,  bet man nepatika rezultāts, tātad atkal ārdīju. Piepirku tādu pat dziju, kuras krāsa tomēr atšķīrās. No jaunās dzijas ir tikai priekšpuses un mugurpuses ielaidums un piedurknes.
   Musturi ļoti vienkārši, tur pat nav ko skaidrot.
   Man ļoti patīk šī dzija - Katia Comfort. Ļoti viegli adās, labi izskatās, labi valkājas un mazgājas, ir silta un patīkama.

Ķekavas rokdarbu studijas "Labieši" 2009./2010..g. darbu skate