sestdiena, 2010. gada 29. maijs

Akmens zieds


http://lh4.ggpht.com/_rTRNCZVMPc0/TALOpqhD5AI/AAAAAAAAK3E/FIubIDJY8t0/s640/Akmens%20zieds%20%20800%20.jpg

(Mēģināju ielikt bildi, bet man to vairs neļauj - esot pārsniegta failu augšupielādes kvota. Interesanti būtu uzzināt, cik liela tā kvota bijusi, nekur tādu ciparu neesmu manījusi.) Neko darīt, nāksies lāpīties šādā veidā.

Tātad Akmens zieds. Akmens - tāpēc, ka kabašona vietā iemontēts neliels raibs akmentiņš, kuru atradu pogu kastē. Ziedlapiņas nevienādas taisīju speciāli.

trešdiena, 2010. gada 26. maijs

Visa raža... pagaidām

Te visa mana pirmā raža. Jā, āķis ir lūpā, gribas tās darināt, nagi niez...

Ābeļziedā


Nav jēgas brošas tālāk numurēt, mēģināšu dot tām nosaukumus.
Šodien tapusi, un šo man nebūs kauns uzdāvināt mazmeitai uz astoto dzimšanas dienu.
 Esmu tikusi pie dažām čehu pērlītēm un kvalitāte neapšaubāmi mainās. Arī šis kabašons ir piešūts.

Meža noslēpums


Šim kabašonam ir priekšvēsture. Meita to atrada un tagad pati vairs neatceras - kad un kur, bet ļoti sen. Tā jau kādreiz ir bijusi broša. Apakšā ir metāla pamatne ar aizdares vietu. Netīrs  (kā jau pabijis dubļos vai citos netīrumos, tas gadiem stāvēja uz meitas plauktiņa (viņa jau 8 gadus nedzīvo mūsmājās). Bareljefs vispār nebija atpazīstams - kas tur domāts.
Atradu, ilgi berzu un mazgāju ar visiem mazgāšanas līdzekļiem, kādi vien bija mājās tomēr pilnīgi tīru man to neizdevās noberzt. Atklājās glīts bareljefs. Apšuvu to jau pirms vairākām nedēļām, bet tikai šodien dabūju lielās aizdares un pabeidzu. Smags, tā metāla pamatne ir diezgan masīva.

Vēl viena broša treniņpoligona līmenī


Šai brošai vidū atkal izmantoju tos pašus spožos stikliņus, kas piešujami. Un arī te tas ir piešūts, nevis pielīmēts. Tālāk gatavota kā jau broša. Nav ne vainas, ja kabašons ir piešūts. Ar pērlēm tas nostiprinās savā vietā un broša ir normāla, stingra un stabila.